تماس با ما
Albert

شماره تلفن : 86-15112267605

WhatsApp : +8615112267605

اطلاعات بیشتر درباره 5G Jammer.

December 26, 2019

س: 5G چیست؟

پاسخ: 5G شبکه تلفن همراه نسل 5 است. این نقش بسیار بزرگتر از نسل های قبلی خواهد داشت.

5G شبکه تلفن همراه را نه تنها به مردم وصل می کند ، بلکه ماشین ها ، اشیاء و دستگاه ها را به هم وصل و کنترل می کند. این سطح از کارآیی و کارآیی جدیدی را ارائه می دهد که باعث افزایش تجربیات کاربر جدید و صنایع جدید می شود. 5G نرخ های اوج چند گیگابیت بر ثانیه ، تأخیر فوق العاده کم ، ظرفیت عظیم و تجربه کاربر یکنواخت تر را ارائه می دهد. برای آخرین اطلاعات در مورد 5G

س: نسل های دیگر شبکه های تلفن همراه چیست؟

پاسخ: سایر نسل های شبکه تلفن همراه 1G ، 2G ، 3G و 4G هستند.

  • 1G صدای آنالوگ را تحویل داد.
  • 2G صدای دیجیتالی (به عنوان مثال ، CDMA) را معرفی کرد.
  • 3G داده های تلفن همراه (به عنوان مثال ، CDMA2000) آورده است.
  • 4G LTE در عصر اینترنت موبایل شروع به کار کرد.

س: مزایای 5G چیست؟

پاسخ: 5G نوعی شبکه جدید است: بستری برای نوآوری که نه تنها خدمات پهن باند تلفن همراه امروز را تقویت می کند بلکه شبکه های تلفن همراه را نیز برای پشتیبانی از تنوع گسترده دستگاه ها و خدمات گسترش می دهد و صنایع جدید را با بهبود عملکرد ، کارآیی و ارتباط برقرار می کند. هزینه. 5G طیف گسترده ای از صنایع با خدمات متصل از خرده فروشی گرفته تا آموزش و پرورش ، حمل و نقل به سرگرمی و هر آنچه را که در این میان قرار دارد تعریف می کند. ما 5G را به عنوان فناوری تحول پذیر به عنوان خودرو و برق می بینیم.

از طریق یک مطالعه اقتصادی 5G ، ما فهمیدیم که تأثیر اقتصادی کامل 5G تا سال 2035 با پشتیبانی از طیف وسیعی از صنایع و تولید بالقوه تا 12 تریلیون دلار کالا و خدمات در سراسر جهان تحقق خواهد یافت.

این مطالعه همچنین نشان داد که زنجیره ارزش 5G (OEM ها ، اپراتورها ، تولید کنندگان محتوا ، توسعه دهندگان برنامه ها و مصرف کنندگان) به تنهایی می توانند تا سال 2035 به میزان 3.5 تریلیون دلار درآمد کل درآمد داشته و تا 22 میلیون شغل ، یا بیش از یک شغل برای هر فرد در پکن ، چین. البته ، بسیاری از برنامه های در حال ظهور و جدید وجود دارد که هنوز به طور کامل تعریف نشده و یا حتی امروزه شناخته نشده اند. به همین دلیل است که فقط زمان خواهد گفت که اثر کامل "5G" به چه صورت خواهد بود.

GREETWIN TECH بیش از 10 سال از تولیدات و صادرات گیربکس های سیگنال مانند جام جم در زندان ، پرشره بمب VIP ، پرتاب پهپاد ، جیپیاس / WIFI استفاده می کند. می توانید 2G 3G 4G 5G مربا کنید.