تماس با ما
Albert

شماره تلفن : 86-15112267605

WhatsApp : +8615112267605

5G استاندارد و محیط زیست صنعتی

June 16, 2017

12 ژوئن، اجلاس موضوع "5G استاندارد و محیط زیست صنعتی" در پکن برگزار شد. معاون وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چن Zhaoxiong در این نشست اشاره کرد، 5G به عنوان نسل جدید توسعه فناوری ارتباطات تلفن همراه از جهت اصلی نه تنها می تواند به طور قابل توجهی افزایش کاربران اینترنت اینترنت تجربه بالا پهنای باند کسب و کار، مناسب برای بزرگ مقیاس اتصال به اینترنت، پوشش گسترده از برنامه های عظیم تقاضا، برای سرعت بخشیدن به تولید دیجیتال، شبکه، توسعه هوشمند، و ترویج تحول و توسعه اقتصاد واقعی نقش مهمی دارد.

چن ژائو سونگ پیشنهاد سه ابتکار: اول، برای سرعت بخشیدن به توسعه استانداردهای یکپارچه 5G. امیدوارم گروه چین 5G ارتقاء کامل به نقش هماهنگی و پل ارتباطی و ارتقاء صنعت داخلی و خارجی برای تقویت همکاری های منطقه ای، میان منطقه ای و میان سازمانی. دوم، آزمایشات تحقیق و توسعه فناوری 5G را سریعتر کنید. هدف 5G تجاری تا سال 2020، در اسرع وقت به شکست از طریق فوق العاده با سرعت بالا، ظرفیت بزرگ، تاخیر کم، تجهیزات 5G با قابلیت اطمینان بالا، تراشه های ترمینال و اجزای اصلی تحقیق و توسعه است. سوم، توسعه نوآوری فیوژن 5G را سرعت بخشید. به اینترنت صنعتی، شبکه های کامپیوتری و دیگر فرمت های جدید به عنوان یک پیشرفت، برای ترویج استفاده از مناطق واجد شرایط، اولین خلبان، برای برنامه 5G در مقیاس بزرگ برای قرار دادن یک پایه خوب

"در اوایل سال 2012، ITU-R یک برنامه برای توسعه IMT تا سال 2020 و فراتر از آن آغاز کرد و مرحله ای را برای فعالیت های پژوهشی 5G که در سراسر جهان در حال شکل گیری است، تنظیم می کند. از طریق نقش رهبری گروه کاری 5D، بخش ارتباطات رادیویی ITU دیدگاه خود را از یک جدول زمانی به سمت IMT-2020 نهایی کرده است. بررسی دقیق عناصر کلیدی 5G در حال حاضر به خوبی در حال انجام است، بار دیگر استفاده از همکاری بسیار موفق ITU-R با صنعت پهنای باند همراه و طیف گسترده ای از سهامداران در جامعه 5G است. در سپتامبر 2015، ITU-R دیدگاه خود را از 5G تلفن همراه پهنای باند همراه به پایان رسانده است. این دیدگاه افق آینده فناوری تلفن همراه در تعیین دستور کار کنفرانس جهانی ارتباطات رادیویی 2019، جایی است که بحث های مربوط به طیف اضافی در حمایت از رشد آینده IMT نقش مهمی ایفا خواهد کرد. "

شرکت GREETWIN می خواهد به مردم بیشتری کمک کند تا از فناوری ارتباطی راحت تر و سریعتر لذت ببرند، اجازه دهید ما همکاری کنیم و منتظر رسیدن فن آوری 5G

بر اساس جدول زمان بندی فوق، گروه های مختلف کارگزار از ذینفعان صنعت در حال حاضر در حال انجام الزامات عملکرد فنی هستند. معیارهای ارزیابی و روش؛ و قالب های ارسال، و سپس به مرحله کارگاه در سال 2017 حرکت می کند. در سال های 2018 و 2019، زمان بندی زمان مورد نیاز برای ارائه پیشنهادات در مورد IMT-2020، ارزیابی این پیشنهادها و ایجاد اجماع پیش از استاندارد سازی در سال 2020 است.