تماس با ما
Albert

شماره تلفن : 86-15112267605

WhatsApp : +8615112267605

فناوری 4G تغییر زندگی

June 16, 2017

4G دقیقا چه چیزی است؟ خوب، این آخرین تجسم (نسل چهارم، بنابراین چهار و همچنین G) از شبکه های که ایجاد تلفن همراه کار می کنند. در دهه هشتاد و دهه 90، شبکه های 1G و 2G عمدتا اطلاعات صوتی و ساده دیجیتالی را مدیریت کردند. در طول دهه 2000، 3G شروع به دسترسی به شبکه خبری تلفن همراه کرد.

در حال حاضر 4G می آید

هیچ رایانه ای برای 4G تایید نشده است و شرکت های بی سیم این اصطلاح را برای تمام ارزش آن گسترش می دهند. با این حال، به طور خلاصه، هر شبکه ای که سریعتر از 3G است، برای برچسب 4G شکار است. علاوه بر این، شبکه های 3G همچنان به عنوان شبکه های معاصر، مانند 4G LTE (Long Term Evolution)، ارتقا داده شده اند، که برای سرعت های شبیه سازی شده طراحی شده اند که برای سال ها به آنها نیاز دارد.

شبکه های 4G خدمات سریعتری را ارائه می دهند و در یک زمان مشابه ممکن است سرعت گوشی های هوشمند را به چندین کاربر ارائه دهند. این قابلیت ها افق جایگزینی فرصت ها را برای تمام سبک های برنامه های بی سیم جدید ارائه می دهد که ممکن است زندگی ما را تغییر دهد، چین را بیشتر متصل و مثبت نگه می دارد، شاید حتی اصلاح روش ما که تمایل به کار و بازی است. و این فرایند بیولوژیکی بزرگ به 4G می رسد، به سادگی در حال حاضر به دست آوردن.

4G سریعتر حرکت می کند و سرعت مردم واحد ناحیه مورد نیاز را افزایش می دهد. با ترافیک اطلاعاتی که انتظار میرود تا سی و سه بار قبل از سال 2020 منفجر شود، شبکههای قدیمیتر به آستانه سقوط رسیدهاند. ویدئوی Victimization افراد دیگر می تواند شبکه های بیشتری را کاهش دهد.

4G می تواند عظیم بخشی از معادله تلفن همراه باشد. در حال حاضر، گرافیک، کلیپ های ویدئویی، و صفحه نمایش بارگذاری شده با تمام سبک های واحد منطقه انتقال قابل دسترسی از طریق گوشی های هوشمند و قرص. حتی در ساعت های زمانی که ترافیک شبکه بالا می رود، شما همچنان قادر به ارسال و دریافت اطلاعات به طور مناسب، برای لذت و فعالیت های سرگرم کننده کمتر است.

ما از تقویت کننده سیگنال 4G با بهترین کیفیت برای حل بحران سیگنال، نقاط ضعیف تماس و مشکلات اینترنت استفاده می کنیم، به طوری که برای کمک به افراد بیشتری برای رسیدن به یک مشکل ارتباطی صاف، مسئولیت و مأموریت ما است.

شرکت GREETWIN از فن آوری پیشرفته تر و پیشرفته تر و طراحی بالاتری برخوردار است، با نیاز مشتریان در مناطق مختلف جهان، بلکه مشتریان بیشتری و بیشتر مورد تایید و تایید قرار می گیرند.

شرکت GREETWIN منتظر آینده فناوری ارتباطات پیشرفته است و همچنان به ارائه قیمت با کیفیت بالاتر تقویت کننده سیگنال به مشتریان جهانی ادامه خواهد داد.